Baskı ÇÖZÜMLERİ

Umbrella Digital, farklı ihtiyaçları karşılamak üzere birçok farklı web site paketi sunmaktadır. Aşağıdaki paketlerin yanı sıra, özel ihtiyaçlarınız için size özel bir paket oluşturabiliriz.

Potansiyelinizi Arttırıyoruz Gerçekleştirdiğimiz Projelerimiz

Gösterdiğimiz başarılı projelerimizle potansiyelinizi arttırıyoruz. Özelleştirilmiş web tasarımlarından mobil uygulamalara kadar, çeşitli sektörlerdeki müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Potansiyelinizi keşfedin ve size özel projelerimizi inceleyin.

Umbrella Digital

Yenilikçi Tasarım

Kurumsal kimliğinizi modern ve özgün bir şekilde tasarlıyoruz.

Marka Uyumu

Tüm materyallerinizde tutarlı bir marka imajı oluşturuyoruz.

Rekabetçi Fiyatlar

Kaliteli hizmetimizi uygun fiyatlara sunuyoruz.

Kapsamlı Çözümler

Logo, kartvizit, broşür, zarf gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Markanızın Gücünü Arttırın

Sunduğumuz Avantajlarla Markanızı Rakiplerinizden Öne Çıkarın

Kurumsal kimlik paketlerimizle markanızı daha güçlü ve profesyonel hale getiriyoruz. Markanızın benzersiz kişiliğini yansıtan logo, renkler, yazı tipleri ve diğer unsurlarla markanızı rakiplerinizden ayrıştırıyoruz. Sunduğumuz avantajlarla markanızı daha tanınabilir, güvenilir ve akılda kalıcı hale getiriyoruz.

İHTİYACINIZA UYGUN OLARAK

ÖZELLEŞTİR

Two columns
Vertical
Horizontal

Baskı Fiyat

Özet

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

SIKÇA sORULAN sORULAR

Sizlerden sıkça duyduğumuz en özel sorular ve yanıtları

Umbrella Digital, dijital dönüşüm paketleri, kurumsal kimlik tasarımı, web tasarımı ve sosyal medya hesabı kurulumu gibi birçok dijital reklam hizmetini sunmaktadır. Ayrıca, kişisel web siteleri, kurumsal web siteleri, tek sayfa web siteleri ve e-ticaret web siteleri gibi çeşitli web tasarım paketleri de sunmaktadır.

 

İşletmeler için Dijital Dönüşüm paketimiz, kurumsal kimlik tasarımı, web tasarımı ve sosyal medya hesap yönetimini içerir. İşletmelerin spesifik ihtiyaçlarını anlamak ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için bir paket oluşturmak üzere yakından çalışırız.

Evet, özel ihtiyacına uygun bir paket oluşturabiliriz. Hedefimiz müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasına ve dijital varlıklarını geliştirmesine yardımcı olmaktır ve her müşteriyle çalışarak, onların benzersiz ihtiyacını karşılayacak bir paket oluşturmak için kararlıyız.

 

En son tasarım trendlerini ve teknolojilerini kullanarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini yakından anlamaya çalışarak, web tasarım hizmetlerimizin kalitesini ve etkililiğini garanti ederiz. Uzman ekibimiz, etkili ve görsel olarak ilginç web siteleri yaratmak için kararlıdır.

 

  1. İşletmeler için marka kimliği oluşturma sürecimiz, işletmenin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamaya yönelik bir ayrıntılı danışmanlıkla başlar, ardından hedef kitleye ve rekabete yönelik araştırmalar yapılır. Sonrasında, işletmeyi doğru bir şekilde yansıtan ve onları sektörlerinde farklı kılan özel bir marka kimliği oluştururuz.

  2.  

Evet, e-ticaret web sitesi geliştirme konusunda yardımcı olabiliriz. Uzman ekibimiz, fonksiyonel ve görsel olarak ilginç yüksek kaliteli e-ticaret web siteleri oluşturmada geniş bir deneyime sahiptir.