WEB TASARIM

Umbrella Digital, farklı ihtiyaçları karşılamak üzere birçok farklı web site paketi sunmaktadır. Aşağıdaki paketlerin yanı sıra, özel ihtiyaçlarınız için size özel bir paket oluşturabiliriz.

Responsive (duyarlı) tasarım

Web siteniz her cihazda rahatlıkla görüntülenebilmeli ve kullanıcılara rahat bir deneyim sunmalıdır.

Kullanıcı dostu arayüz

Kullanıcılarınızın web sitenizde gezinirken rahat olmaları ve istedikleri bilgilere hızlıca ulaşabilmeleri önemlidir.

Hızlı yükleme

Web siteniz hızlı yüklenmeli. Hızlı yüklenen web siteleri kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir.

SEO uyumlu

Web siteniz arama motorları tarafından kolayca indekslenebilir olmalıdır. Bu sayede arama motorlarındaki sıralamanızda daha üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Web sitenin avantajları

Dijital Dünyada Öne Çıkmak İçin Web Sitesi Yaptırmanın 5 Önemli Avantajı

Günümüzde rekabetin yoğun olduğu dijital dünyada var olmak ve işletmenizi öne çıkarmak için web sitesi yaptırmak önemlidir. Web sitenizin sayısız avantajı arasında marka bilinirliğinizi artırması, müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmanızı sağlaması, yeni müşteriler kazanmanızı kolaylaştırması ve daha fazlası yer almaktadır. Siz de işletmenizi dijital dünyada yükseltmek istiyorsanız, web site yaptırmak için doğru adrestesiniz.

Umbrella Digital Web

paketlerimiz

BAŞLANGIÇ

İdeal butik web siteler için tek sayfadan oluşan temel bir web sitesi. Google reklamları için uygun fiyatlı bir seçenek.

2500
 • Tek sayfa web sitesi tasarımı
 • Temel SEO uyumluluğu
 • Mobil uyumlu tasarım
 • Google Analytics entegrasyonu

KURUMSAL

Ana sayfa, hakkımızda, hizmetlerimiz, iletişim gibi temel bir kurumsal web sitesi için gerekli olan tüm sayfaları içerir.

5000
 • 5 sayfa web sitesi tasarımı
 • Tam SEO uyumluluğu
 • Mobil uyumlu tasarım
 • Google Analytics entegrasyonu

E-ticaret

Basit bir e-ticaret sitesi için ideal. Butik satıcılar için uygun fiyatlı bir seçenek. Ürün yönetimi, sepet ve ödeme entegrasyonları gibi temel özellikleri içerir.

10.000
 • 10 sayfa web sitesi tasarımı
 • Tam SEO uyumluluğu
 • Mobil uyumlu tasarım
 • Ürün kataloğu tasarımı ve yönetimi
 • Sepet, ödeme ve sipariş yönetimi
 • Kredi kartı ve banka transferi ödeme seçenekleri

Potansiyelinizi Arttırıyoruz Gerçekleştirdiğimiz Projelerimiz.

Gösterdiğimiz başarılı projelerimizle potansiyelinizi arttırıyoruz. Özelleştirilmiş web tasarımlarından mobil uygulamalara kadar, çeşitli sektörlerdeki müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Potansiyelinizi keşfedin ve size özel projelerimizi inceleyin.

Umbrella Digital

SIKÇA sORULAN sORULAR

The most specific questions and answers we often hear from you

Umbrella Digital offers many digital advertising services such as digital transformation packages, corporate identity design, web design and social media account setup. It also offers various web design packages such as personal websites, corporate websites, single page websites and e-commerce websites.

 

Our Digital Transformation package for businesses includes corporate identity design, web design and social media account management. We work closely with businesses to understand their specific needs and create a package to help them achieve their goals.

Yes, we can create a package to suit your specific need. Our goal is to help our clients achieve their goals and enhance their digital presence, and we are committed to working with each client to create a package that meets their unique need.

 

By using the latest design trends and technologies and striving to closely understand our customers' needs and goals, we ensure the quality and effectiveness of our web design services. Our team of experts is committed to creating effective and visually interesting websites.

 

 1. Our brand identity creation process for businesses begins with a detailed consultancy to understand the needs and goals of the business, followed by research on the target audience and competition. We then create a custom brand identity that accurately reflects the business and differentiates them in their industry.

 2.  

Yes, we can help with e-commerce website development. Our team of experts has extensive experience in creating high-quality e-commerce websites that are functional and visually interesting.