Sosyal Medya

Hedef kitlenize erişmek ve markanızı güçlendirmek için sosyal medya kanallarında profesyonel bir görünüm sunan uygun fiyatlı paketlerimizden birini seçin.

Marka Bilinirliği Artırma

Hedef kitleye ulaşarak marka farkındalığını artırır.

Müşteri Bağlılığını Arttır

Etkileşim kurularak müşteri bağlılığı artırılır.

Rakiplerinden Öne Çık

Etkili sosyal medya stratejisiyle rakiplerden sıyrıl

Daha Fazla Satış ve Gelir Elde Et

Sosyal medya aracılığıyla satışların artırılması mümkündür.

Markanızı Güçlendirin

Profesyonel sosyal medya yönetimi ile markanızı daha fazla kişiye ulaştırın, etkileşimi arttırın ve rakiplerinizden öne çıkın.

Sosyal medya yönetimi hizmetlerimizle markanızın dijital dünyada öne çıkmasını sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi, içerik oluşturma, analizler ve raporlama gibi birçok önemli adımı sizin için yönetiyoruz. Böylece markanızın sosyal medya varlığını güçlendiriyor, hedef kitlenizle daha etkili bir şekilde iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

Umbrella Digital Sosyal medya

paketlerimiz

BAŞLANGIÇ

Sosyal Medyayı Yoğun Kullanmayan Fakat Sosyal Medyada Varlığını Sürdürmek İsteyen İşletmeler İçin Uygundur
2500
 • Markaya özel içerikler
 • Seçeceğiniz 2 Mecra
 • 3 görsel +1 video tasarımı
 • Haftada 1 paylaşım
 • Aylık Raporlama

STANDART

Sosyal Medyayı Aktif Kullanmak İsteyen, Haftalık Düzenli İçerik Paylaşmak İsteyen İşletmeler İçin Uygundur
5000
 • Markaya özel içerik takvimi
 • Seçeceğiniz 2 Mecra​
 • 6 görsel + 2 video tasarımı
 • Görsel tasarımların hikaye boyutlarının hazırlanması
 • Haftada 2 Paylaşım
 • Raporlama
Popular

PROFESYONEL

Sosyal Medyayı Profesyonel Kullanmak İsteyen ve Reklam Vermeye Başlamak İsteyen İşletmeler İçin Uygundur
10.000
 • Markaya özel içerik takvimi
 • Seçeceğiniz 4 Mecra​
 • 5 görsel + 7 Reels tasarımı
 • Görsel tasarımların hikaye boyutlarının hazırlanması
 • Detaylı Raporlama

Potansiyelinizi Arttırıyoruz Gerçekleştirdiğimiz Projelerimiz

Gösterdiğimiz başarılı projelerimizle potansiyelinizi arttırıyoruz. Özelleştirilmiş web tasarımlarından mobil uygulamalara kadar, çeşitli sektörlerdeki müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Potansiyelinizi keşfedin ve size özel projelerimizi inceleyin.

Umbrella Digital

SIKÇA sORULAN sORULAR

Sizlerden sıkça duyduğumuz en özel sorular ve yanıtları

Umbrella Digital, dijital dönüşüm paketleri, kurumsal kimlik tasarımı, web tasarımı ve sosyal medya hesabı kurulumu gibi birçok dijital reklam hizmetini sunmaktadır. Ayrıca, kişisel web siteleri, kurumsal web siteleri, tek sayfa web siteleri ve e-ticaret web siteleri gibi çeşitli web tasarım paketleri de sunmaktadır.

 

İşletmeler için Dijital Dönüşüm paketimiz, kurumsal kimlik tasarımı, web tasarımı ve sosyal medya hesap yönetimini içerir. İşletmelerin spesifik ihtiyaçlarını anlamak ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için bir paket oluşturmak üzere yakından çalışırız.

Evet, özel ihtiyacına uygun bir paket oluşturabiliriz. Hedefimiz müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasına ve dijital varlıklarını geliştirmesine yardımcı olmaktır ve her müşteriyle çalışarak, onların benzersiz ihtiyacını karşılayacak bir paket oluşturmak için kararlıyız.

 

En son tasarım trendlerini ve teknolojilerini kullanarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini yakından anlamaya çalışarak, web tasarım hizmetlerimizin kalitesini ve etkililiğini garanti ederiz. Uzman ekibimiz, etkili ve görsel olarak ilginç web siteleri yaratmak için kararlıdır.

 

 1. İşletmeler için marka kimliği oluşturma sürecimiz, işletmenin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamaya yönelik bir ayrıntılı danışmanlıkla başlar, ardından hedef kitleye ve rekabete yönelik araştırmalar yapılır. Sonrasında, işletmeyi doğru bir şekilde yansıtan ve onları sektörlerinde farklı kılan özel bir marka kimliği oluştururuz.

 2.  

Evet, e-ticaret web sitesi geliştirme konusunda yardımcı olabiliriz. Uzman ekibimiz, fonksiyonel ve görsel olarak ilginç yüksek kaliteli e-ticaret web siteleri oluşturmada geniş bir deneyime sahiptir.