WEB TASARIM

Umbrella Digital, farklı ihtiyaçları karşılamak üzere birçok farklı web site paketi sunmaktadır. Aşağıdaki paketlerin yanı sıra, özel ihtiyaçlarınız için size özel bir paket oluşturabiliriz.

Responsive (duyarlı) tasarım

Web siteniz her cihazda rahatlıkla görüntülenebilmeli ve kullanıcılara rahat bir deneyim sunmalıdır.

Kullanıcı dostu arayüz

Kullanıcılarınızın web sitenizde gezinirken rahat olmaları ve istedikleri bilgilere hızlıca ulaşabilmeleri önemlidir.

Hızlı yükleme

Web siteniz hızlı yüklenmeli. Hızlı yüklenen web siteleri kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir.

SEO uyumlu

Web siteniz arama motorları tarafından kolayca indekslenebilir olmalıdır. Bu sayede arama motorlarındaki sıralamanızda daha üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Web sitenin avantajları

Dijital Dünyada Öne Çıkmak İçin Web Sitesi Yaptırmanın 5 Önemli Avantajı

Günümüzde rekabetin yoğun olduğu dijital dünyada var olmak ve işletmenizi öne çıkarmak için web sitesi yaptırmak önemlidir. Web sitenizin sayısız avantajı arasında marka bilinirliğinizi artırması, müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmanızı sağlaması, yeni müşteriler kazanmanızı kolaylaştırması ve daha fazlası yer almaktadır. Siz de işletmenizi dijital dünyada yükseltmek istiyorsanız, web site yaptırmak için doğru adrestesiniz.

Umbrella Digital Web

paketlerimiz

BAŞLANGIÇ

İdeal butik web siteler için tek sayfadan oluşan temel bir web sitesi. Google reklamları için uygun fiyatlı bir seçenek.

2500
 • Tek sayfa web sitesi tasarımı
 • Temel SEO uyumluluğu
 • Mobil uyumlu tasarım
 • Google Analytics entegrasyonu

KURUMSAL

Ana sayfa, hakkımızda, hizmetlerimiz, iletişim gibi temel bir kurumsal web sitesi için gerekli olan tüm sayfaları içerir.

5000
 • 5 sayfa web sitesi tasarımı
 • Tam SEO uyumluluğu
 • Mobil uyumlu tasarım
 • Google Analytics entegrasyonu

E-ticaret

Basit bir e-ticaret sitesi için ideal. Butik satıcılar için uygun fiyatlı bir seçenek. Ürün yönetimi, sepet ve ödeme entegrasyonları gibi temel özellikleri içerir.

10.000
 • 10 sayfa web sitesi tasarımı
 • Tam SEO uyumluluğu
 • Mobil uyumlu tasarım
 • Ürün kataloğu tasarımı ve yönetimi
 • Sepet, ödeme ve sipariş yönetimi
 • Kredi kartı ve banka transferi ödeme seçenekleri

Potansiyelinizi Arttırıyoruz Gerçekleştirdiğimiz Projelerimiz.

Gösterdiğimiz başarılı projelerimizle potansiyelinizi arttırıyoruz. Özelleştirilmiş web tasarımlarından mobil uygulamalara kadar, çeşitli sektörlerdeki müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Potansiyelinizi keşfedin ve size özel projelerimizi inceleyin.

Umbrella Digital

SIKÇA sORULAN sORULAR

Sizlerden sıkça duyduğumuz en özel sorular ve yanıtları

Umbrella Digital, dijital dönüşüm paketleri, kurumsal kimlik tasarımı, web tasarımı ve sosyal medya hesabı kurulumu gibi birçok dijital reklam hizmetini sunmaktadır. Ayrıca, kişisel web siteleri, kurumsal web siteleri, tek sayfa web siteleri ve e-ticaret web siteleri gibi çeşitli web tasarım paketleri de sunmaktadır.

 

İşletmeler için Dijital Dönüşüm paketimiz, kurumsal kimlik tasarımı, web tasarımı ve sosyal medya hesap yönetimini içerir. İşletmelerin spesifik ihtiyaçlarını anlamak ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için bir paket oluşturmak üzere yakından çalışırız.

Evet, özel ihtiyacına uygun bir paket oluşturabiliriz. Hedefimiz müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasına ve dijital varlıklarını geliştirmesine yardımcı olmaktır ve her müşteriyle çalışarak, onların benzersiz ihtiyacını karşılayacak bir paket oluşturmak için kararlıyız.

 

En son tasarım trendlerini ve teknolojilerini kullanarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini yakından anlamaya çalışarak, web tasarım hizmetlerimizin kalitesini ve etkililiğini garanti ederiz. Uzman ekibimiz, etkili ve görsel olarak ilginç web siteleri yaratmak için kararlıdır.

 

 1. İşletmeler için marka kimliği oluşturma sürecimiz, işletmenin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamaya yönelik bir ayrıntılı danışmanlıkla başlar, ardından hedef kitleye ve rekabete yönelik araştırmalar yapılır. Sonrasında, işletmeyi doğru bir şekilde yansıtan ve onları sektörlerinde farklı kılan özel bir marka kimliği oluştururuz.

 2.  

Evet, e-ticaret web sitesi geliştirme konusunda yardımcı olabiliriz. Uzman ekibimiz, fonksiyonel ve görsel olarak ilginç yüksek kaliteli e-ticaret web siteleri oluşturmada geniş bir deneyime sahiptir.